بیوگرافی بهزادلیتوBehzad Lito 🚀

0
261

این پست مربوط به بیوگرافی بهزادلیتو Behzad Lito 🚀 می باشد. در این پست قصد داریم تا به یکی از بهترین و معروف ترین رپرهای موسیقی کشورمان یعنی جناب بهزاد لیتو و یا همان بزی لی خودمون بپردازیم این فرد مدت ها است که به یکی از مهمترین و معروف ترین اشخاص رپ فارسی و موسیقی تبدیل شده است و موزیک های خیلی زیادی را ساخته است که اغلب این ترک ها توانسته تا بر روی طرفدارانش تاثیر مثبت داشته باشد . برای ادامه این مطلب با مجله دیجی شرط همراه باشید.

بیوگرافی بهزادلیتو

بیوگرافی بهزادلیتو

همانطور که قطعاً شما هم می دانید بهزاد لیتو یا بزی لی از معروف ترین و سر شناس ترین رپر ها و خواننده های موسیقی زیر زمینی ایران به حساب می آید که در سبک و حیطه موسیقی رپ فعالیت داشته و خواننده زیر زمینی است که رپ او نیز به عنوان یکی از روان ترین و ساده ترین رپ های موجود در سبک هیپ هاپ کشورمان می باشد که باعث شده تا مخاطبان وی از رده سنی کودک و نوجوان تا میانسال را به حساب بیاورد. کمتر وجود داره که ایرانی باشه و علاقمندی به رپ و هیپ هاپ فارسی داشته باشد اما تاکنون نام بهزاد لیتو را نشنیده باشد و یا ترک های ایشون رو برای یکبار هم که شده گوش نداده باشد به این دلیل است که گفتیم شعر ها و ترک های بهزاد لیتو به نوعی فراگیر و همه گیر یا هیت بوده و می توانیم بگوییم که به سلیقه و هر تفکری در رپ فارسی می خورد و به همین دلیل این موضوع سبب شده است که تعداد فن ها و طرفداران او در کشو ایران به سرعت افزایش پیدا کند.


زندگی بهزاد لیتو به چه صورت است؟

بهزاد لیتو را می تونیم یک هنرمند خوش شانس و البته خوش صدا حساب کرد به این دلیل که بر خلاف عده ای از هنرمندان دیگر، خانواده این خواننده یعنی بهزاد لیتو به هیچ عنوان مخالفتی با این فعالیت هنری او نداشتند. خانواده وی استعداد بی نظیر بهزاد لیتو را پرورش داده و از همون ابتدا از هیچ گونه حمایت و تشویقی کوتاهی نکردند. بعد از مهاجرت او به دبی، به دلیل اینکه لهن اسمش برای دوستان خارجی اش مشکل بود، او به دنبال نام مستعاری می گشت. که در اخر لقب لیتو را برگزید و بعد ها با همین نام به فعالیت های هنری اش پرداخت. در موسیقی های بهزاد لیتو یا بزی لی در عین حال که روان و سلیس است، اما نت ها  وموسیقی قوی و متفاوتش، در مقایسه با آهنگ های دیگران در این سبک بیشتر به چشم می خورد. این امر مهم باعث شده است که از رده سنی پیر تا جوان که به موسیقی هیپ هاپ علاقه دارند طرفدار پر و پا قرص بهزاد شوند. بهزاد به مدت زمانی ۳ الی ۴ سال به طور مستقل و با بهره گیری از بیت های رپر های خارجی و غربی و داخلی که از اینترنت دان می کرد، به رکورد و آهنگ سازی قطعه هایش می پرداخته، اما بعد از گذشت چندین سال و آشنایی با آهنگسازان و گردن کلفت این سبک از موسیقی مانند افرادی مثل عرفان و سیجل که رپر های درجه یک هستن تصمیمش برای حرفه ای تر و قوی تر کردن ترک هایش جدی شد. با معرفی عرفان که از دوستان صمیمی بهزاد بود، به گروه موسیقی پایدار راه پیدا کرد و در چند آهنگ به عنوان مهمان یا شخص سوم با ان ها همکاری کرد.

آلبوم های بهزاد لیتو بهزاد

بهزاد لیتو طی شش سال حدود سال های 1393 الی 1399 دست به انتشار البوم هایی از آهنگ های رپ و موسیقی هیپ هاپ خود کرده که می توان در ادامه مطلب به تعدادی از این ترک ها اشاره کرد. آلبوم های معروف جناب بهزاد لیتو که در بیوگرافی و مشخصات وی ثبت شده عبارتند از اهنگ “بیست و سه ” ، “ترابی ” ، “ستاره بازی ” ، “خاکستری” . بزی لیتو بیشتر از 35 ترک هم مانند “تهاجم” ، “امضا” ، “آینه” ، “تند میرم” ، “خواب” ، “من و تو” ، “بگو یادته” ، “باید رفت” ، “توی مه” ساخته است که مورد توجه علاقمندان به موسیقی رپ و هیپ هاپ قرار گرفته است

همکاری بهزاد لیتو با سجیل و سامی بیگی

بهزاد پس از وارد شدن به حرفه خوانندگی و موسیقی رپ و بعد از اینکه در یک دوره فعالیت با پایدار ، همکاری خودش رو با گروه بزرگ رپ ضد بازی شروع کرد. چند تا از معروف ترین آهنگ هایی که در گروه زد بازی بهزاد لیتو اجرا کرده ، آهنگ فوق العاده است که این اهنگ به صورت مشترک با رپر و خواننده معروف کشورمان ایران سجیل و خواننده مشهور سامی بیگی است.

اینستاگرام بهزاد لیتو


🎰 🟣 مطلب پیشنهادی دیجی شرط
😍 چقدر خوشت اومد !

پاسخ دادن

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید