بیوگرافی صابر کاظمی Saber Kazemi 🚀

0
81

این پست مربوط به بیوگرافی صابر کاظمی Saber Kazemi 🚀 می باشد. صابر کاظمی متولد 3 دی 1377 در آق قلا یک والیبالیست ایرانی است که در تیم ملی ایران و باشگاه کویت بازی می کند.

اگر شما هم از طرفداران بازی باکارات می باشید مجله دیجی شرط توصیه می کند قبل از  ورود به سایت معتبر شرط بندی بدون فیلتر حتما به آموزش حرفه ای بازی باکارات بپردازید. برای ادامه این مطلب با مجله دیجی شرط همراه باشید.

صابر کاظمی کیست؟

صابر کاظمی کیست؟

نام : صابر کاظمی
تاریخ تولد : 3 دی 1377
محل تولد : آق قلا
قد : 205 سانتی متر
وزن : 87 کیلوگرم
پست : پشت خط زن
شماره پیراهن : 19
تیم ملی : ایران

صابر کاظمی والیبال را به دلیل قد بلند و تشویق خانواده اش از کلاس پنجم ابتدایی شروع کرده و در ابتدا با تیم زیر گروه میدان آق قلا قرار داد بسته است. این بازیکن جوان و خوش آتیه کشورمان با بازی خوب خود، توانست استعداد خود را به اثبات برساند و در این عرصه موفقیت های زیادی به دست آورد.

او برای حضور در تیم ملی زیر نظر محمد وکیلی تست داده و تایید شد اولین بازی ملی خود را در سال 2018 هنگامی که برای اولین بار به تیم ملی بزرگسالان دعوت شده بود، در لیگ ملت‌های والیبال مردان مقابل تیم ایتالیا تجربه نمود.

کاظمی در رقابت های لیگ ملت های والیبال توانست در هشتمین مسابقه خود در برابر برزیل قرار گیرد که متاسفانه ایران این بازی را با نتیجه 3 بر 2 به برزیل واگذار کرد. در این بازی، صابر کاظمی با کسب 15 امتیاز، عنوان امتیاز آورترین بازیکن ایران را به دست آورد در همان سال، بار دیگر از او برای بازی‌های آسیایی 2018 و والیبال قهرمانی مردان جهان 2018 دعوت به عمل آمد.

پس از درخشش در لیگ ملت های آسیا 2018 مورد توجه مسئولان باشگاه زراعت بانک ترکیه قرار گرفت و با عقد قراردادی یک ساله به این تیم پیوست که این انتقال او را به جوان ترین لژیونر تاریخ والیبال ایران شناخته شد پس از آن، باشگاه کاله مازندران خبر از عقد قرار دادی پنج ساله با وی داد در سال 1395 کاظمی یک قرار داد 5 ساله  با این تیم امضا نمود.اینستاگرام صابر کاظمی

اینستاگرام صابر کاظمی

صابر کاظمی Saber Kazemi در صفحه اینستاگرام خود 127 هزار دنبال کننده دارد و 11 پست منتشر کرده است. صابر کاظمی با نام کاربری saberkazemi11_19 در اینستاگرام فعالیت می کند.

عکس های جدید صابر کاظمی

عکس های جدید صابر کاظمی

عکس های جدید صابر کاظمی

عکس های جدید صابر کاظمی

عکس های جدید صابر کاظمی

صابر کاظمی کیست ؟

صابر کاظمی متولد 3 دی 1377 در آق قلا یک والیبالیست ایرانی است.

صابر کاظمی در چه پستی بازی می کند؟

صابر کاظمی در پست پشت خط زن بازی می کند.

😍 چقدر خوشت اومد !

پاسخ دادن

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید