بیوگرافی شهریار مغانلو Shahriyar Moghanlou 🚀

0
84

این پست مربوط به بیوگرافی شهریار مغانلو Shahriyar Moghanlou 🚀 می باشد.‌ شهریار مقانلو متولد 30 آذر 1373 یک فوتبالیست حرفه‌ای ایرانی است که در پست مهاجم مرکزی برای باشگاه سپاهان لیگ برتر خلیج فارس و تیم ملی ایران بازی می‌کند.

اگر شما هم از طرفداران بازی تخته نرد می باشید مجله مگاشرط توصیه می کند قبل از ورود به سایت های شرط بندی بدون فیلتر معتبر به آموزش بازی تخته نرد آنلاین  بپردازید. برای ادامه این مطلب با مجله دیجی شرط همراه باشید.

شهریار مغانلو کیست؟

شهریار مغانلو کیست؟

نام : شهریار مقانلو
تاریخ تولد : 30 آذر 1373
محل تولد : زنجان
قد : 190
پست : مهاجم
شماره پیراهن : 70
باشگاه ها : پیکان، ملوان، سانتا کلارا، پرسپولیس، سپاهان
تیم ملی : ایران

مقانلو کار حرفه ای خود را با پیکان آغاز کرد و در زمستان 1394 به تیم اصلی صعود کرد و اولین بازی حرفه ای خود را برای پیکان مقابل گسترش فولاد در 4 فوریه 2015 انجام داد و به عنوان بازیکن جانشین علی حسینی استفاده کرد.

در 23 سپتامبر 2020، مقانلو قراردادی سه ساله با تیم پرتغالی لیگ برتر سانتا کلارا امضا کرد مقانلو در 7 مارس 2021 با قهرمان لیگ برتر خلیج فارس پرسپولیس قرارداد امضا کرد جزئیات قرارداد حق الزحمه منتشر نشده است.

Shahriyar Moghanlou اولین بازی خود را برای بزرگسالان در 23 مارس 2023 مقابل روسیه در یک بازی دوستانه انجام داد و  اولین گل بین المللی خود را در 12 سپتامبر 2023 مقابل آنگولا در یک بازی دوستانه به ثمر رساند.اینستاگرام شهریار مغانلو

اینستاگرام شهریار مغانلو

شهریار مغانلو Shahriyar Moghanlou در صفحه اینستاگرام خود 252 هزار دنبال کننده دارد و 54 پست منتشر کرده است. شهریار مغانلو با نام کاربری shahriyarmoghanlou10 در اینستاگرام فعالیت می کند.

عکس های جدید شهریار مغانلو

عکس های جدید شهریار مغانلو

عکس های جدید شهریار مغانلو

  عکس های جدید شهریار مغانلو

عکس های جدید شهریار مغانلو

شهریار مغانلو در چه پستی بازی می کند ؟

شهریار مغانلو در پست مهاجم بازی می کند.

شهریار مغانلو در کدام تیم ها بازی کرده است ؟

مغانلو در تیم های پیکان، ملوان، سانتا کلارا، پرسپولیس، سپاهان بازی کرده است.

😍 چقدر خوشت اومد !

پاسخ دادن

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید