بیوگرافی امیر حسین اسفندیار Amirhossein Esfandiar

0
57

این پست مربوط به بیوگرافی امیر حسین اسفندیار Amirhossein Esfandiar می باشد. امیرحسین اسفندیار متولد 4 بهمن 1377 والیبالیست ایرانی است. او در تیم ملی ایران و در سطح باشگاهی حرفه ای، او برای باشگاه والیبال تیانجین در لیگ برتر والیبال مردان چین بازی می کند.

اگر شما هم طرفدار بازی باکارات هستید مجله دیجی شرط توصیه می کند قبل از ورود به وب سایت شرط بندی حتما به آموزش بازی باکارات آنلاین بپردازید. برای ادامه این مطلب با مجله دیجی شرط همراه باشید.

امیر حسین اسفندیار کیست؟

امیر حسین اسفندیار کیست؟

نام : امیرحسین اسفندیار
تاریخ تولد : 4 بهمن 1377
محل تولد : آمل
قد : 210 سانتی متر
وزن : 110 کیلوگرم
پست : دریافت کننده قدرتی
باشگاه ها : 12
تیم ملی : ایران

امیرحسین در شهر آمل از پدری نجار و مادر خانه دار متولد شد والیبال را از سال 1389 آغاز کرد و در آکادمی استعدادهای والیبال شهرستان شرکت کرده و زیر نظر مصطفی مظلومی شروع به تمرین کرد.

بصورت حرفه ای با تیم ارتعاشات صنعتی وارد لیگ شد و سپس کاله بازی کرد در سال 96 در رقابت های جهانی نوجوانان علاوه بر کسب مقام قهرمان با تیم توانست بعنوان برترین دریافت کننده و ارزشمندترین بازیکن این دوره از بازی ها شود او در مسابقات جوانان جهان در سال 98 نیز علاوه بر قهرمانی با تیم بعنوان ارزشمندترین بازیکن جام لقب گرفت و با تحسین مفسرین ورزشی روبرو شد.

اینستاگرام امیر حسین اسفندیار 

اینستاگرام امیر حسین اسفندیار 

امیر حسین اسفندیار Amirhossein Esfandiar در صفحه اینستاگرام خود 43.4 هزار دنبال کننده دارد و 20 پست منتشر کرده است. امیر حسین اسفندیار با نام کاربری amirhosseinesfandiar12 در اینستاگرام فعالیت می کند.

عکس های امیر حسین اسفندیار

عکس های امیر حسین اسفندیار

امیر حسین اسفندیار کیست؟  

 امیر حسین اسفندیار کیست؟

عکس های امیر حسین اسفندیار

😍 چقدر خوشت اومد !

پاسخ دادن

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید