بیوگرافی ملیسا باررا Melissa Barrera 🚀

0
14

این پست مربوط به بیوگرافی ملیسا باررا Melissa Barrera 🚀 می باشد.‌ ملیسا باررا مارتینز بازیگر و خواننده است او در سال 1990 در مونتری مکزیک به دنیا آمد و در آنجا بزرگ شد. Melissa Barrera اخیرا با فیلم ها و سریال هایی که در آن بازی کرده است، توانسته همه توجهات را به خود جلب کند.

اگر شما هم طرفدار بازی چهاربرگ هستید مجله دیجی شرط توصیه می کند قبل از ورود به وب سایت شرط بندی حتما به آموزش بازی آنلاین چهار برگ یازده بپردازید. برای ادامه این مطلب با مجله دیجی شرط همراه باشید.

ملیسا باررا کیست؟

ملیسا باررا کیست؟

نام : ملیسا باررا مارتینز
تاریخ تولد : 4 ژوئیه 1990
محل تولد : مکزیک
حرفه : بازیگر
سال های فعالیت : 2010 تا اکنون 

ملیسا باررا اهل مونتری مکزیک است و در آنجا از بنیاد مدرسه آمریکایی مونتری فارغ التحصیل شد هنگامی که در مدرسه بود، اولین تجربیات موسیقی خود را به دست آورد و در اجراهای مدرسه شرکت کرد او آموزش موسیقی را در مدرسه Tisch در دانشگاه نیویورک دریافت کرد.

در سال 2011، او در فصل نهم برنامه استعدادیابی موسیقی مکزیکی تلویزیون آزتکا La Academia شرکت کرد. سال بعد او اولین نقش های اپیزودیک خود را در تله رمان های La otra cara del Alma و La mujer de Judas در همان کانال داشت او نقش‌های سریالی پیوسته‌ای در تله‌نوول‌های تلویزیونی آزتکا Siempre Tuya Acapulco در نقش اولویدو پرز در سال 2014 و در تانتو آمور در نقش میا گونزالس در سال 2015 داشت.

او به عنوان ایزابل کانتو در فصل سوم سریال نتفلیکس Club de Cuervos در سال 2017 ظاهر شد از سال 2018 تا 2020 او نقش اصلی لین هرناندز را در سریال تلویزیونی استارز ویدا ایفا کرد در نسخه آلمانی زبان، در فصل اول توسط کایا ماری مولر و در فصل دوم و سوم توسط پاتریزیا کارلوچی دوبله شد در سال 2020 او نقشی در قسمت پنجم از سری فیلم های جیغ دریافت کرد.

در فیلم موزیکال In the Heights اثر جان ام چو که در سال 2021 منتشر شد، او نقش ونسا را ​​در کنار آنتونی راموس بازی کرد در ابتدای سال 2021 او همچنین در فیلم موزیکال کارمن بنجامین میلپید در کنار پل مسکال مقابل دوربین قرار گرفت باررا نقش اصلی را بر عهده گرفت او نقش اصلی را به عنوان وکیل لیو در سریال هیجان انگیز بقای نتفلیکس (2022) داشت.

در همان سال، او نقش جولی باردار را بازی کرد که شروع به دیدن ارواح می کند، در فیلم ترسناک لوری ایوانز تیلور، استراحت در رختخواب در سال 2019 او با موسیقیدان پاکو زازوئتا ازدواج کرد که در سال 2011 در شوی استعدادیابی La Academia نیز شرکت کرد و در طول نمایش با او آشنا شد.اینستاگرام ملیسا باررا

اینستاگرام ملیسا باررا

ملیسا باررا Melissa Barrera در صفحه اینستاگرام خود 1.5 میلیون دنبال کننده دارد و 2207 پست منتشر کرده است. ملیسا باررا با نام کاربری melissabarreram در اینستاگرام فعالیت می کند.

عکس های جدید ملیسا باررا

عکس های جدید ملیسا باررا

عکس های جدید ملیسا باررا

عکس های جدید ملیسا باررا

عکس های جدید ملیسا باررا 

ملیسا باررا متولد چه سالی است ؟

ملیسا باررا مارتینز بازیگر و خواننده است او در سال 1990 در مونتری مکزیک به دنیا آمد.

ملیسا باررا فعالیت خود را از چه سالی آغاز کرده است ؟

ملیسا باررا فعالیت خود را از سال 2010 آغاز کرده است.

😍 چقدر خوشت اومد !

پاسخ دادن

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید