بیوگرافی میلاد عبادی پور Milad Ebadipour

0
55

این پست مربوط به بیوگرافی میلاد عبادی پور Milad Ebadipour می باشد. میلاد عبادی پور قره‌حسنلو متولد 25 مهر 1372 یک بازیکن والیبال حرفه‌ای ایرانی با تابعیت لهستانی است او عضو تیم ملی ایران است و نماینده کشورش در 2 بازی المپیک (ریو 2016، توکیو 2020) بود در سطح باشگاهی حرفه ای، او برای تیم  اسکرا بلچاتوف بازی می کند.

اگر شما هم از طرفداران بازی انفجار می باشید مجله مگاشرط توصیه می کند قبل از ورود به سایت های شرط بندی بدون فیلتر معتبر به آموزش بازی انفجار  بپردازید. برای ادامه این مطلب با مجله دیجی شرط همراه باشید.

میلاد عبادی پور کیست؟

میلاد عبادی پور کیست؟

نام : میلاد عبادی پور
تاریخ تولد : 25 مهر 1372
محل تولد : ارومیه
حرفه : والیبالیست
پست : دریافت کننده قدرتی
قد : 196
وزن : 87
باشگاه ها : کاله، شهرداری ارومیه، بانک سرمایه، الریان، اسکرا بلچاتوف
تیم ملی : ایران

میلاد والیبال حرفه ای را از 14 سالگی زیر نظر مربی باشگاه شروع کرد تا اینکه سال 1390 در 18 سالگی توسط استعدادیاب فدراسیون به تیم ملی نوجوانان دعوت شد چند هفته بعد با قرارداد سه ساله به عضویت کاله مازندران درآمد و وارد لیگ برتر شد.

از سال 1393 تا 1395 در تیم شهرداری ارومیه توپ شد سپس یکسال در بانک سرمایه حضور داشت تا اینکه 7 فروردین سال 1396 به تیم الریان قطر پیوست او سه ماه بیشتر در این تیم حضور نداشت تا اینکه راهی تیم اسکرا بلچاتوف لهستان شد.

عبادی پور در پی نمایش مستمر و قدرتمند خود در سوپرلیگ ایران برای حضور در لیگ جهانی 2014 به تیم ملی ایران دعوت شد و اولین حضورش در تیم ملی را در دیدار مقابل ایتالیا انجام داد. عبادی پور اولین حضور خود در سوپرلیگ ایران را با امضای قراردادی سه ساله با کاله مازندران انجام داد پس از لیگ جهانی 2017، در آگوست 2017، او به تیم لهستانی Skra Bełchatów پیوست او در جام قهرمانان بزرگ جهان 2017 به مدال برنز دست یافت و جایزه انفرادی بهترین اسپایکر خارجی مسابقات را دریافت کرد.

اینستاگرام میلاد عبادی پور

اینستاگرام میلاد عبادی پور

میلاد عبادی پور Milad Ebadipour در صفحه اینستاگرام خود 388 هزار دنبال کننده دارد و 132 پست منتشر کرده است. میلاد عبادی پور با نام کاربری ebadi2milad در اینستاگرام فعالیت می کند.

عکس های میلاد عبادی پور

عکس های میلاد عبادی پور

عکس های میلاد عبادی پور عکس های میلاد عبادی پور

عکس های میلاد عبادی پور 

😍 چقدر خوشت اومد !

پاسخ دادن

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید