بیوگرافی محمد شاهمیری Mohammad Szahmiri

0
61

این پست مربوط به بیوگرافی محمد شاهمیری Mohammad Shahmiri می باشد. محمد شاهمیری متولد 2 خرداد 1344 در شهریار داور والیبال ایران داور بین المللی از سال 1378 است وی در سال 1387 از سوی انجمن والیبال جمهوری اسلامی ایران به عنوان بهترین داور کشور معرفی شد.

اگر شما هم طرفدار بازی حکم هستید مجله دیجی شرط توصیه می کند قبل از ورود به وب سایت شرط بندی حتما به آموزش بازی حکم حرفه ای چهار نفره بپردازید. برای ادامه این مطلب با مجله دیجی شرط همراه باشید.

محمد شاهمیری کیست؟

محمد شاهمیری کیست؟

نام : محمد شاهمیری
تاریخ تولد : 2 خرداد 1344
محل تولد : شهریار
حرفه : داور والیبال

محمد شاهمیری از سال 2003 از سوی فدراسیون بین‌المللی والیبال جهت قضاوت در مسابقات نوجوانان جهان و جوانان جهان دعوت شد جام جهانی 2003 اولین قضاوت بین‌المللی و مهم شاهمیری بود.

شاهمیری 2 سال بعد از سوی فدارسیون جهانی والیبال برای قضاوت قهرمانی جهان 2006 ژاپن دعوت شد در سال  ۲۰۰۸ به المپیک لندن دعوت شد و به عنوان کمک داور اول حضور داشت و در سال 2009 و 2010 از سوی فدراسیون بین‌المللی والیبال جایزه بزرگ جهان را به عنوان داور اول قضاوت نمود.

قهرمانی جهان 2014 باعث پیشرفت و جهانی شدن شاهمیری شد وی در جام جهانی 2015 نیز سه دیدار مهم از جمله دیدار دوم برزیل ایتالیا را سوت زد شاهمیری نماینده داوری ایران در المپیک 2016 بود و هشت دیدار را قضاوت کرد.

اینستاگرام محمد شاهمیری 

اینستاگرام محمد شاهمیری 

محمد شاهمیری Mohammad Szahmiri در صفحه اینستاگرام خود 29.6 هزار دنبال کننده دارد و 894 پست منتشر کرده است. محمد شاهمیری با نام کاربری mohammad__shahmiri در اینستاگرام فعالیت می کند.

عکس های محمد شاهمیری 

عکس های محمد شاهمیری 

عکس های محمد شاهمیری عکس های محمد شاهمیری 

عکس های محمد شاهمیری  

😍 چقدر خوشت اومد !

پاسخ دادن

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید