بیوگرافی کریم انصاری فرد Karim Ansari Fard 🚀

0
314

این پست مربوط به کریم انصاری فرد Karim Ansari Fard 🚀 می باشد. کریم انصاری‌ فرد 14 فروردین 1369، اردبیل بازیکن فوتبال اهل ایران است که در پست مهاجم برای باشگاه فوتبال اومانیا در لیگ دسته اول قبرس بازی می‌کند. وی سابقه بازی در تیم‌های سایپا، پرسپولیس، السیلیله ، المپیاکوس و تراکتور را دارد و در تراکتور و سایپا آقای گل لیگ برتر ایران شد. برای ادامه این مطلب با مجله دیجی شرط همراه باشید.

کریم انصاری فرد

کریم انصاری فرد

کریم انصاری فرد در شهرستان اردبیل متولد شد و آخرین فرزند خانواده خود است. او چهار برادر و سه خواهر دارد و تحصیلات دانشگاهی خود را در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب گذرانده‌ است. در سال 2018 رسانه‌های یونانی اعلام کردند که کریم انصاری‌فرد و الکساندرا صوفیا که رئیس یک شرکت حمل‌ و نقل و دختر یکی از بزرگترین تجار یونان است پس از دو سال آشنایی تصمیم به ازدواج گرفته‌اند.

الکساندرا صوفیا تحصیل کرده رشته پزشکی در قبرس و سپس روانشناسی در دانشگاه کولوناکی است. کریم انصاری فرد بازیکن فوتبال است. او هم اکنون عضو باشگاه آ.ا.ک آتن یونان است. وی سابقه بازی در تیم های سایپا، پرسپولیس و تراکتور را دارد. کریم انصاری فرد از جمله بازیکنانی است که تمام رده های تیم ملی را تجربه کرده است.

وهمچنین در نخستین بازی ملی خود در رده بزرگسالان، برابر تیم ملی ایسلند تنها گل بازی و نخستین گل ملی خود را ثبت کرد. کریم انصاری فرد تک گل بازی ایران – کره شمالی در مسابقات جام قهرمانی آسیا در قطر 2011 را به ثمر رساند و در جام جهانی 2018 نیز در دیدار ایران و پرتغال، او تک گل ایران را از روی نقطه پنالتی زد.

دوران ملی کریم انصاری فرد

کریم انصاری‌ فرد از جمله بازیکنانی است که تمام رده‌ های تیم ملی را تجربه کرده‌است. وی همچنین در نخستین بازی ملی خود در رده بزرگسالان، برابر تیم ملی ایسلند تنها گل بازی و نخستین گل ملی خود را ثبت نمود. کریم انصاری‌ فرد تک گل بازی ایران – کره‌شمالی در مسابقات جام ملت‌های آسیا 2011 در قطر را به ثمر رساند. در جام جهانی 2018 نیز در دیدار ایران و پرتغال، او تک گل ایران را از روی نقطه پنالتی زد.

زندگی شخصی کریم انصاری فرد

فارغ التحصیل لیسانس رشته تربیت بدنی از دانشگاه آزاد است، سه خواهر و سه برادر دارد و خودش فرزند آخری خانواده می باشد. از علی دایی به عنوان الگوی زندگی اش نام می برد. علی دایی معرف وی به سطح نخست فوتبال ایران نیز هست. کریم انصاری فرد از بازیکنانی است که تمام رده های تیم ملی را تجربه کرده است.

همسر کریم انصاری فرد

رسانه های مطرح یونانی با انتشار تصاویری از رابطه عاطفی ملی پوش ایرانی باشگاه المپیاکوس با یک میلیاردر یونانی – آمریکایی پرده برداشتند و مدعی شدند این دو تصمیم خود را برای ازدواج قطعی کرده اند. بر اساس گزارش رسانه های یونانی کریم انصاری فرد که برای تعطیلات سال نو میلادی به اتریش سفر کرده با یک زمرد گران قیمت از نامزد 24 ساله خود الکساندر صوفیا کالولی خواستگاری کرده و از او پاسخ مثبت دریافت کرده است. در این مراسم که در حضور پدر و مادر الکساندر برگزار شد.

برای برگزاری مراسم ازدواج نیز تصمیماتی گرفته شد.بر اساس گزارش رسانه های یونانی کریم انصاری فرد که برای تعطیلات سال نو میلادی به اتریش سفر کرده بود، با یک زمرد گران قیمت از نامزد 24 ساله خود الکساندر صوفیا کالولی خواستگاری کرده و از او پاسخ مثبت دریافت کرده است. در این مراسم که در حضور پدر و مادر الکساندر برگزار شد برای برگزاری مراسم ازدواج نیز تصمیماتی گرفته شد.

 

کریم انصاری فرد در سایپا

در یکی از اردوهای تدارکاتی سایپا در اردبیل، زادگاه کریم، او توسط علی دایی، مربی ارشد، تحت آموزش قرار گرفت و در آکادمی جوانان باشگاه سایپا پذیرفته شد. بعد از مدتی او به تیم اصلی راه یافت و 131 بازی رسمی در لیگ برتر خلیج فارس و 55 گل حاصل کار او در سایپا بود. او در سایپا پیشنهادات خارجی خوبی داشت که به دلیل مشکلاتی انتقال او انجام نشد.

کریم انصاری فرد در تراکتورسازی

کریم انصاری فرد در 23 تیر 1392 به تیم تراکتورسازی تبریز پیوست. پس از پیوستن وی به تراکتورسازی تبریز به دلیل ارسال نشدن به موقع مدارک به سازمان لیگ، وی از هم راهی این تیم در بازی نخست لیگ برتر ایران جا ماند. پس از آن، برخی خبرگزاری ها به دلیل فسخ نشدن به موقع قرارداد انصاری فرد با پرسپولیس خبر از محرومیت وی تا نیم فصل نخست دادند.

به هر روی، وی توانست در دومین بازی تیم تراکتورسازی در لیگ برتر برابر گسترش فولاد، حضور داشته باشد. نخستین گل انصاری فرد برای تیم تراکتورسازی تبریز برابر تیم ذوب آهن به ثمر رسید.

کریم انصاری فرد در پرسپولیس

پس از درخشش در سایپا، در 17 ژوئن 2012 کریم انصاری فرد با قراردادی سه ساله رسماً به باشگاه فوتبال پرسپولیس پیوست. او در پرسپولیس شماره 9 را پوشید. همچنین نخستین گل خود را در یک بازی قبل از فصل با آلومینیوم به ثمر رساند. نخستین بازی رسمی او برای پرسپولیس در یک مسابقه برابر صنعت نفت بود و گل اول رسمی اش را نیز در برابر گهر زاگرس به ثمر رساند.

انصاری فرد اولین هت تریک خود را به عنوان بازیکن پرسپولیس در برابر پیکان تهران انجام داد. کریم انصاری فرد در رقابت های جام حذفی فوتبال ایران در برابر ملوان نیز هتریک دیگری کرد. او همچنین گل نخست پرسپولیس را در فینال جام حذفی به ثمر رساند. در ابتدای فصل، انصاری فرد ابتدا تصمیم گرفت تا در پرسپولیس با وجود پیشنهادهایی از سپاهان، تراکتور سازی و دو مشتری لیگ امارات متحده عربی بماند؛ اما در پایان از پرسپولیس به همراه سرمربی این تیم جدا شد.

کریم انصاری فرد در تیم های خارجی

کریم انصاری فرد در تیم های خارجی

کریم انصاری فرد به عنوان بازیکن لژیونر در تیم خارجی بازی کرده است. و افتخارات زیادی به ارمغان آورده است که این تیم شامل موارد زیر میباشد.

انصاری فرد در اوساسونا

کریم انصاری فرد با قراردادی دوساله به باشگاه فوتبال اوساسونا پیوست؛ ارگان خبری باشگاه اوساسونا، عکسی از کریم انصاری فرد با پیراهن پرسپولیس منتشر کرد و در مورد این بازیکن، توضیحاتی داد و شماره او را 12 اعلام کرد.

انصاری فرد در پانیونیوس

در تابستان سال 2015 او با باشگاه فوتبال پانیونیوس در سوپر لیگ یونان به توافق رسید. 44 بازی رسمی و 14 گل حاصل کار او در این تیم بود.

کریم انصاری فرد در المپیاکوس

کریم انصاری فرد با قراردادی به ارزش 500 هزار یورو و به مدت 3 فصل و نیم به تیم فوتبال المپیاکوس یونان پیوست. وی در فصل جاری با زدن 17 گل بهترین گلزن المپیاکوس در سوپر لیگ فوتبال یونان لقب گرفت.

افتخارات کریم انصاری فرد

افتخارات کریم انصاری فرد

کریم انصاری فرد در دوران فوتبالیش جوایز زیادی کسب کرده است. که این افتخارات شامل افتخارت فردی و باشگاهی است در قسمت زیر درباره آنها توضیح داده شده است.

باشگاهی

  • قهرمانی جام حذفی فوتبال ایران 93–92 به همراه تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز
  • قهرمانی سوپر لیگ فوتبال یونان 17–2016 به همراه تیم فوتبال المپیاکوس

فردی

  • آقای گل لیگ برتر خلیج فارس: 2
  • حضور در تیم سال لیگ برتر خلیج فارس: 2
  • آقای گل فصل سوپر لیگ فوتبال یونان: 2015–2016

عکس های کریم انصاری فرد

عکس های کریم انصاری فرد

عکس های کریم انصاری فرد

عکس های کریم انصاری فرد

عکس های کریم انصاری فرد

سوالات متداول

همسر کریم انصاری فرد چه کسی بود؟

رسانه های مطرح یونانی با انتشار تصاویری از رابطه عاطفی ملی پوش ایرانی باشگاه المپیاکوس با یک میلیاردر یونانی – آمریکایی پرده برداشتند و مدعی شدند این دو تصمیم خود را برای ازدواج قطعی کرده اند. الکساندرا صوفیا تحصیل کرده رشته پزشکی در قبرس و سپس روانشناسی در دانشگاه کولوناکی است.

کریم انصاری فرد اولین هت ریک خود را در کدام تیم به ثمر رساند؟

انصاری فرد اولین هت تریک خود را به عنوان بازیکن پرسپولیس در برابر پیکان تهران انجام داد.

معرف و الگوی کریم انصاری فرد چه کسی بود؟

از علی دایی به عنوان الگوی زندگی اش نام می برد. علی دایی معرف وی به سطح نخست فوتبال ایران نیز هست.

🎰 🟣 مطلب پیشنهادی دیجی شرط
😍 چقدر خوشت اومد !

پاسخ دادن

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید